Meist

Juuksestuudio väärtused on lihtsus, turvalisus ja usaldusväärsus.

Meie missioon on pakkuda parimat juuksuriteenust
Meie eesmärk on rahulolevad kliendid ja töötajad
Meie visioon on terve ja elurõõmus inimene
Meie juuksurite väljakutse on loomingulisus

Tegutseme aastast 2000 ja pakume oma klientidele isikupäraseid, klassikalisi, romantilisi, trendikaid juukselõikuseid ning kauneid värve juustele. Aastal 2014 hakkasime arendama ökoloogilist juuksehooldust, värvime taimedega ja juuksehooldusvahendid on ökoloogilised. Rohkem teavet leiad meie kodulehel ökosalongi alt. Taimedega ei ole võimalik juukseid helendada, kuid saame anda säravat läiget ja päikesepleegitus efekti juustele. Helendamiseks kasutame professionaalseid, võimalikult juukseid hoidvaid tooteid. Tänu eelmainitud tehnoloogiatele on võimalik anda helendatud juustele erinevaid värvinüansse.

MEIE INIMESED

Fotod: Kristin Juurmaa (www.captureandmove.com @captureandmove)

Külli Lepp– Juuksur-stilist, OÜ Juuksestuudio juhataja

Olen 30-ne aastase staažiga juuksur-stilist. Aastal 2000. asutasin salongi Juuksestuudio. 20-sse aastasse jääb palju ilusaid hetki ja juuksurialaseid täiendkoolitusi. Lisaks mitmeid materjali ja tehnika koolitusi nii kodus, kui välismaal. Viimased 5 aastat olen olnud praktika juhendaja noorjuuksuritele ja ökojuuksuritele. Hetkel täiendan teadmisi Tartu Ülikoolis kutseõpetaja erialal. Ökojuuksur on vajadusest sündinud amet. Leidub kliente, kes järgivad oma elus looduslikke põhimõtteid. Sellest tulenevalt lõime aastal 2014 Juuksestuudio juurde uue ökoloogilise suuna, kus me saame põhjalikumalt pühenduda klientidele, kes sellest hoolivad. Soovin pakkuda inimestele alternatiivseid võimalusi, et olla ilus loomulikult läbi taimede ning looduse. Taimedega ei saa juukseid helendada, selleks kasutan professionaalseid võimalikult kliendi- ja keskkonnasõbralikke töötlusi. Oma teadmisi ja kogemusi soovin jagada koolitustel.

Heinrich Heine – “Ainus ilu, mida ma tunnen, on tervis”.

Fotod: Kristin Juurmaa (www.captureandmove.com @captureandmove)

Hedlin Turk– ökojuuksur

Olen õppinud Tartu tervishoiu kõrgkoolis füsioteraapiat, sealt edasi alustasin õpinguid Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledžis tervisejuhi erialal, mille lõpetasin aastal 2012. Õpingute kõrvalt olen läbinud erinevaid ilukoolitusi: SpaRituali maniküüri ja Biosculpture geeli kursused, Glow Make-up Estonia meigikursuse. Alates 2014 aastast olen koolitanud end meistri käe all juuksuri alaselt. Lisaks mitmeid koolitusi taimedega juuste värvimisel, Saksamaa ja Soome ökojuuksurite käe all. Samuti huvitab mind väga inimeste sisemine heaolu, olen läbinud India peamassaaži ja ajurveeda näomassaaži koolituse. Kuna taimemaailm on hakanud mind üha enam köitma, siis olen end täiendanud ka selles vallas: Portugali aroomitaimede ja destilleerimise koolitus, Räpina aianduskooli aianduse eriala omandamine aastal 2019. Sel aastal 2020, läbin Põlistarkuste ja rahvaravi koolis praktilise taimeravi ja ravimtaimede kursust.

Ilu läbi looduslike toodete, eluviisi on minu kireks ning mul on hea meel, et saan kõike seda jagada meie klientidega.

Fotod: Kristin Juurmaa (www.captureandmove.com @captureandmove)

Mari Kõrgesaar– ökojuuksur

Olen üle 10 aasta juuksurina töötanud, läbinud mitmeid selle ala koolitusi ja täiendanud ennast ka Soomes Hairstore juuksuriketis. Aastatel 2008 – 2013 omandasin rakendusliku kõrghariduse Kõrgemas Kunstikoolis Pallas, tekstiili erialal. Õpingute ajal avardus minu maailmapilt, sain rohkelt infot tekstiilitootmise taustast ja kogu maailma üha kiirema tarbimise tagajärgedest. 2011 aastal võtsin osa Erasmuse alamprogrammi raames toimunud jätkusuutliku moe suvekoolist Taanis. Pean igas eluvaldkonnas oluliseks tervisesõbralikke, keskkonnasäästlikke lahendusi ja materjalide taaskasutust. Aastast 2017 töötan ökojuuksurina Juuksestuudios, kus tänu kolleegide teadmistele ja kogemustele ning klientide usaldusele olen õppinud kasutama ökoloogilisi juuksehooldus vahendeid. Olen teel tervislikuma, harmoonilisema elu poole. Õpin kogemuse kaudu ja kliendiga koostöös.

Pean igat klienti eriliseks ja mulle on tähtis, et klient tunneks ennast salongis mugavalt ja hoituna.